jeżeli chcesz cokolwiek... bądź tu codziennie.
Kategorie: Wszystkie | .konkursy! | Jak to było? | blog | e-biznes | fotografia | prywaciara
RSS
wtorek, 25 marca 2014

Tak zastanawiam się nad jakością swoich wpisów na swoich blogach. W większości to jakaś typowa papka, która ma bardzo małe znaczenie, jednak jest na tyle ciekawa z samego punktu widzenia ciekawości, że ludzie bardzo chętnie ją czytają. To niesamowite wręcz uczucie, gdy prowadzi się bloga, samemu uważa się go za coś słabego, a tak naprawdę okazuje się, że to mega, mega rzecz dla innych ludzi. To chyba kwestia niedocenionego talentu, czy coś w tym stylu. Bo podobną rzecz ma w fotografii. Czuję się bardzo kiepsko w temacie fotografii, ale jednocześnie trafiają się osoby, którym podobają się moje zdjęcia. I co w takiej sytuacji zrobić? No nie ma wielu rozwiązań niestety, a szkoda.

A blog o którym mówię z dziedziny fotograficznej to naturalnie blog fotograficzny michała :) Taki tam sobie blożek z całkiem przyzwoitą treścią no i moim zaangażowaniem. Bo staram się angażować jakoś konkretnie w tego bloga. Niby nie jest to jakiś super duży projekt, jednak wydaje mi się, że poświęcanie czasu na niego w jakiś sposób mnie satysfakcjonuje i pozwala mi się odstresować. I to chyba wystarcza.

Aj znowu rozpisuję się jak głupi. Tylko zaproszę was do przeczytania tego tekstu, bo według mnie jest naprawdę interesujący: jaki obiektyw do fotografowania dzieci?

No to tyle na razie :)
Hej do przeczytania za rok!

11:50, milioneczek
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 17 października 2013

Ale czas wrócić na bloga. Zastanawiam się tylko jak dużo mogę tutaj napisać o swoim życiu, bo jednak są rzeczy, które z blogiem mnie w jakiś tam sposób wiążą dosyć mocno i każdy wie, kto ja jestem. Ale może jakoś mi się uda. To ma być miejsce do wylewania żali przede wszystkim, może odrobiny radości też, ale takie coś, gdzie mogę wszystko napisać, jak najbardziej anonimowo...

23:07, mtaciak
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 18 września 2012

I tyle. Ten blog trzeba odrodzić właśnie po to, aby żył. Dla sztuki samej w sobie i zasad zachowania. Internet wciąga niesamowicie i właśnie postanawiam do niego wrócić. Postanawiam zarabiać pieniądze za pośrednictwem internetu i w miarę wygodnie, żeby się nie przemęczać. Strony, reklamy, zabawy i takie tam. Postawiłem sobie cel i teraz będę do niego dążyć. A ten blog będzie czystym zapiskiem moich dokonań. Uwielbiam zapisywać i notować, archiwizować - to właśnie z tego powodu będę tu pisać. I mam nadzieję, że ten blog będzie mnie dodatkowo motywował do pracy. Jak przeczytam co zrobiłem i jak daleko zaszedłem może odechce mi się rezygnować. A zawsze z tym miałem ogromny problem.

Jedyny mój blog na bloxie, który jest sens reaktywować. Historia jest nudna i głupia, chaotyczna. Nie warto jej rozpatrywać, dlatego nawet nie będę kasować starych postów. Po prostu sobie pobloguję na nowo...

A co chcę zrobić?
Mam plan na założenie kilku stron www, z konkretnymi informacjami, ale takich których nie trzeba będzie na bieżąco aktualizować. Te strony mają zdobyć ruch z wyszukiwarek, albo i nie koniecznie tylko z wyszukiwarek i mają zarabiać na reklamie. To wszystko - w miarę konkretne i proste założenie, prawda? Właśnie... także tego! Zobaczymy jak to wyjdzie.

wtorek, 26 lipca 2011
Wybieranie prezentu to najczęściej niesamowicie duże wyzwanie przed którym możemy stanąć. Odpowiedni przedmiot pamiątkowy nie tylko powinien się spodobać, ale także powinien spełniać założenia faktycznie praktyczne. Nabywanie przedmiotu pamiątkowego wyłącznie po to, żeby stał na półce i porastał kurzem jest mało praktyczne i to rzeczywiście słaby pomysł, z jakiego musisz naprawdę szybko zrezygnować. Odpowiednim rozwiązaniem jest kupno prezentu, jaki może być drogi nie tylko pod kątem finansowym, ale także przyda się w codziennym funkcjonowaniu, bądź rzadkich sytuacjach. Takim upominkiem może być akurat zegarek.
wtorek, 19 kwietnia 2011

Niestety, to moja prywatna, osobista i bardzo duża katastrofa. Praca zakończyła się na wczorajszym napisaniu tekstów o yerba mate. Mimo bardzo fajnej i zadowalającej ilości zleceń nie mogę się zebrać. Dzisiaj wieczorem już zaczynało być dobrze, niestety pobalowałem(znajomi dawni ale aktualni) dzisiaj po chwilę obecną jestem jeszcze niezupełnie do życia... Postaram się jeszcze coś z tym zrobić, ale problemy dnia bieżącego nie pozwalają mi skupić się na pracy.
Ajch. MYŚL!

17:21, milioneczek
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 18 kwietnia 2011

Po dzisiejszym dniu mogę być specjalistą od Yerba Mate. Zajmuję się bowiem już od prawie dwóch godzin pisaniem tekstów pod SEO właśnie dotyczących Yerba Mate. Jeszcze troszkę ich do napisania zostało :) Jak dobrze, że już wcześniej miałem z tym do czynienia. Ale jak tak piszę o Yerba, mam ochotę jej spróbować... ale z góry wiem, że mi nie będzie smakowała :)

09:41, milioneczek
Link Dodaj komentarz »
Dzisiaj, w sensie, że 17 - bo data mi troszki przeskoczyła, ale dzisiaj zrobiłem dużo chyba.
niedziela, 17 kwietnia 2011
Postanowiłem prowadzić codzienny dziennik zapisów, które dadzą pogląd na to, jak naprawdę wygląda dążenie do prawdziwego biznesu, niezależności finansowej. Bez opieprzania się.
piątek, 11 lutego 2011
Ostatnio zacząłem zastanawiać się jak to jest, że jedni faceci mają miliony walentynek, a inni nie mogą złapać jednego kwiatka, który zechce przynajmniej przez jedną noc być tylko na ich wyłączne potrzeby. Po takim zastanawianiu doszedłem do pewnych, istotnych według mnie wniosków.
czwartek, 13 stycznia 2011
Jest wiele sposobów na to, aby stworzyć swój pasywny dochód. Jedni tego chcą, a inni nie, jednak najważniejsze jest to, aby zdać sobie sprawę z tego, że pasywny dochód powinien mieć każdy. Może nie koniecznie w postaci dziesiątek tysięcy złotych, ale przynajmniej te kilkaset, do paru tysięcy dochodu pasywnego powinno pojawić się według mnie w każdym polskim domu!
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5

Zobacz strony:
wideofilmowanie lublin
najciekawsze dla moich czytelników. Lubicie kobiety? oczywiście ;)